İstek ve Öneriler Forumda olmasını istediğiniz değişiklikleri bizimle paylaşın.

Seçenekler
Okunmamış 07.09.09, 08:07 PM   #1
xblue
Kardeş

xblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
2 Mesajına 2 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 6
xblue is on a distinguished road
Standart Allah (c.c) rızası için yardım edin

esim yaklasik 2,5 yildir rahatsiz bir cok hocaya gittik (adiyaman menzil, urfa, diyarbakir, cankiri, kirsehir, yozgat, istanbul, denizli ve ankarada bir suru hocalar hepsinin ortak noktasi bizi ayirmak icin büyünün yapıldığı ve büyü vasıtasıyla cinlerin musallat oldugu.
forumankebut.net - Allah (c.c) rızası için yardım edin
Evde 24 saat kuran okunurken ve esim namaz kilarken bile istedikleri herseyi yapabiliyorlar ve esim artik namazda kilamiyor nasil bir kafirse hicbirsey islemiyor istanbulda bir havas ilim hocasi sadece 5 ay kadar uzaklastirdi ve tekrar basladi sıkıntılar
Esime olanlarin birkacini yazmak istiyorum el ve ayaklarin ters dönmesi, dilinin baglanmasi, ağız ve gözlerin garip garip eğilip büzülmesi, karnının biranda 9 aylik hamile gibi şişmesi, sağa sola saldırganlığı, besmele dahi çekememesi v.s. lutfen yardim edebilecek birileri varsa allah rızası için yönlendirin ulasabilecegimiz telefon, e-mail varsa bildirirseniz cok sevinirim ankarada ikamet ediyoruz

herkesten özür dilerim konu buraya uygun değilse kusuruma bakmayın...
xblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
xblue Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
sızıntı (23.09.12)
Okunmamış 07.09.09, 08:37 PM   #2
ÜSTAD
Genel Sorumlu

ÜSTAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 941
646 Mesajına 1.078 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 11
ÜSTAD is on a distinguished road
Standart Cevap: Allah (c.c) rızası için yardım edin

acil şifalar versin
Ben nur talabesiyim deyipte biri size hakaret ediyorsa,iftira ediyorsa,küfürlü konuşuyorsa,isterse yüz kere külliyatı bitirsin katiyyen bilinki nurla alakası yoktur. Malumdurki üstadın hayatı ortada en zalim en gaddar şahıslara karşı değil hakaret beddua dahi etmemişken bu insanlara ne oluyorki ben nur talabesiyim iddasında bulunuyor

Konu ÜSTAD tarafından (25.11.13 Saat 12:33 AM ) değiştirilmiştir.
ÜSTAD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 08.09.09, 12:21 AM   #3
acem_kızı
Kardeş

acem_kızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
Tecrübe Puanı: 7
acem_kızı is on a distinguished road
acem_kızı - MSN üzeri Mesaj gönder

selamünaleyküm kardeşim.Allah eşinize acil şifalar versin inşallah
acem_kızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
acem_kızı Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
karateciler (22.03.13)
Okunmamış 08.09.09, 03:18 PM   #4
Sultanım Reyhanim
Kardeş

Sultanım Reyhanim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 931
279 Mesajına 492 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 7
Sultanım Reyhanim is on a distinguished road
Sultanım Reyhanim - MSN üzeri Mesaj gönder

Selamun Aleykum Bekarım AMA Allah razı olsun sanırım esiniz rahatsız ALLAH TEALA Acil şifalar versin tüm hastalarımızada..selamun aleykum..
Sultanım Reyhanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sultanım Reyhanim Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
karateciler (22.03.13)
Okunmamış 08.09.09, 09:55 PM   #5
asrisaadet
Guest

asrisaadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allahü te'ala sifa versin insallah, çok büyük bir dert,

bir kaç link paylasmak istiyorum ben de, asagidaki dualari ve sifa ayetlerini de deneyebilirsiniz, sifa Allahü te'ala'dan , tekrar geçmis olsun

[Linki sadece üyelerimiz Görebilir. Üye olmak için tıklayınız...]

Okunmamış 10.09.09, 02:32 PM   #6
müteallib
Kardeş

müteallib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 85
16 Mesajına 23 Teşekkür Aldı
müteallib is on a distinguished road

Rabbim acil şifalar versin inş...Gerçektende üyük bir imtihan Rabbim sınavını güzel verenlerden kılsın inş.Bir akrabamızdada büyüden şüphe edeceğimiz bir durum olmuştu..Tanıdığımız bir hoca efendi Bakara suresinin böyle hususlarda Allahın izniyle çözüm olacağını söylemişti...Rabbim yar ve yardımcınız olsun...Dua ile...
müteallib isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
müteallib Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
karateciler (22.03.13)
Okunmamış 12.09.09, 01:13 AM   #7
bedi
Kardeş

bedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 534
687 Mesajına 1.136 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 8
bedi is on a distinguished road

kardes Allah acil şifalar versın inşallah. efendimizin buyurduğu gibi ''hiç bir hastalık yoktur ki onun şifası olmasın''o yuzden şifayı hem fiili hemde kavli aramak gerek. kavli dua efendimizin sav de belirttigi gibi celcelutiye kitabında da var olan hz aişe validemizin rivayeti ile okunduğunda eğer sonunda ölüm yoksa Allahın izni ile şifa bulur dediği dua. kavli dua olarak da cinlerle alakalı oldugu için; habis ruhların bedene musallat olmasıdır hastalık. bunun için hacamatı tavsiye eden çok alim olmustr. mutlak baglantısı var.ınanarak gonulden yatırırsanız hacamatı ınsallah şifa bulur. efendımız sav senede 2 defa (ilk bahar ve son bahar) yaptırırmıs. bende tarama hacamat denılen hacamatı yaptım Allahın ıznı ıle cok yararını gordum. bu olay pis kanın vucuttan atılması yontemı ıle gerceklestrılıyor.ibni sina nın pratık yontemlerı ıle. eger ıstersenız yardımcı olabılırım hacamatcı bulma konusunda. selam ve dua ile. Allah yar ve yardımcınız olsun..
Menşûr-i “leamrük” le müeyyedsin efendim

Sen Ahmed-ü Mahmûd-ü Muhammedsin efendim,
Hak’dan bize Sultân-ı müeyyedsin efendim!...
Şeyh Galib

"derin yaralarını sardıkların senin eline vururken,
sen aldırmayıp yaralarını sarmaya devam ediyorsun."
IŞIK ADAM

Konu bedi tarafından (28.03.10 Saat 02:03 AM ) değiştirilmiştir.
bedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
bedi Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
karateciler (22.03.13)
Okunmamış 12.09.09, 02:07 PM   #8
xblue
Kardeş

xblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

xblue is on a distinguished road

Alıntı:
zülfikar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kardes Allah acil şifalar versın inşallah. efendimizin buyurduğu gibi ''hiç bir hastalık yoktur ki onun şifası olmasın''o yuzden şifayı hem fiili hemde kavli aramak gerek. kavli dua efendimizin sav de belirttigi gibi celcelutiye kitabında da var olan hz aişe validemizin rivayeti ile okunduğunda eğer sonunda ölüm yoksa Allahın izni ile şifa bulur dediği dua. kavli dua olarak da cinlerle alakalı oldugu için; habis ruhların bedene musallah olmasıdır hastalık. bunun için hacamatı tavsiye eden çok alim olmustr. mutlak baglantısı var.ınanarak gonulden yatırırsanız hacamatı ınsallah şifa bulur. efendımız sav senede 2 defa (ilk bahar ve son bahar) yaptırırmıs. bende tarama hacamat denılen hacamatı yaptım Allahın ıznı ıle cok yararını gordum. bu olay pis kanın vucuttan atılması yontemı ıle gerceklestrılıyor.ibni sina nın pratık yontemlerı ıle. eger ıstersenız yardımcı olabılırım hacamatcı bulma konusunda. selam ve dua ile. Allah yar ve yardımcınız olsun..
size nasıl ulaşabiliriz
xblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
xblue Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
karateciler (22.03.13)
Okunmamış 05.07.10, 09:03 PM   #9
leyliyar
Kardeş

leyliyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 5
leyliyar is on a distinguished road

söke bağarası bülbül hocaya ulaşılabilecek bir cep telefonu veriyorum burdan telefonla ücretli sıra alabilirsiniz 0546 266 26 84 ..
leyliyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 05.07.10, 10:23 PM   #10
Demirci Mustafa
Kardeş

Demirci Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
10 Mesajına 16 Teşekkür Aldı
Demirci Mustafa is on a distinguished road

Alıntı:
leyliyar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
söke bağarası bülbül hocaya ulaşılabilecek bir cep telefonu veriyorum burdan telefonla ücretli sıra alabilirsiniz 0546 266 26 84 ..
Kardeş: bu Bülbül hoca ücret almadan okumuyormu,okuduğu duaları kendimi imal etmiş bu nasıl iş,kardeşim bırakın bu işleri,Allah cc. rızası için yapmayın.
Allah cc. ayatlerini ücret karşılığı satandan daha zalim varmı bu işler oyun işi değil,kendinize gelin.
Hastası olan kardeşim ilk önce tıbbı tedavileri gittiği yere kadar devam ettirin ve dualarınızıda eksik etmeyin,denize düşen yılana sarılır atasözüne bakıpta böyle yılanlara sarılmayın.
Allah cc. yar ve yardımcınız olsun.
Sakın ücret ile okuyan bu şeylere temayül etmeyin.
Allah cc. acil şifalar versin.
Allah cc. emanet olunuz selam ve dua ile.
Demirci Mustafa Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
fatihhh (08.07.10)
Okunmamış 05.07.10, 11:19 PM   #11
Kebudî

Kebudî - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2.015
797 Mesajına 1.156 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 12
Kebudî will become famous soon enough

Allah acil sifalar versin.

Alıntı:
Demirci Mustafa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeş: bu Bülbül hoca ücret almadan okumuyormu,okuduğu duaları kendimi imal etmiş bu nasıl iş,kardeşim bırakın bu işleri,Allah cc. rızası için yapmayın.

Allah cc. ayatlerini ücret karşılığı satandan daha zalim varmı bu işler oyun işi değil,kendinize gelin.
Hastası olan kardeşim ilk önce tıbbı tedavileri gittiği yere kadar devam ettirin ve dualarınızıda eksik etmeyin,denize düşen yılana sarılır atasözüne bakıpta böyle yılanlara sarılmayın.
Allah cc. yar ve yardımcınız olsun.
Sakın ücret ile okuyan bu şeylere temayül etmeyin.
Allah cc. acil şifalar versin.
ücret alma sebebi burda açiklanmis

Alıntı:
ÜSTAD´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
acil şifalar versin

Konu ÜSTAD tarafından (25.11.13 Saat 12:35 AM ) değiştirilmiştir.
Kebudî isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 06.07.10, 09:43 PM   #12
ÜSTAD
Genel Sorumlu

Sevgili Mustafa siz daha sormadan gecen yil bunun cevabini vermisiz zaten.Tepkinizi anliyorum vede hak veriyorum.Bu isler ücret karsiligi olmamali.Ama Bülbül hoca ilcesinde iki minareli camii ve daha sonra okul yaptiracakmis,bunuda göz önünde bulundurmak lazim.
Ben nur talabesiyim deyipte biri size hakaret ediyorsa,iftira ediyorsa,küfürlü konuşuyorsa,isterse yüz kere külliyatı bitirsin katiyyen bilinki nurla alakası yoktur. Malumdurki üstadın hayatı ortada en zalim en gaddar şahıslara karşı değil hakaret beddua dahi etmemişken bu insanlara ne oluyorki ben nur talabesiyim iddasında bulunuyor
ÜSTAD Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
Kebudî (07.07.10), messin (03.12.13)
Okunmamış 07.07.10, 09:21 PM   #13
Demirci Mustafa
Kardeş

Kur'ân-ı Kerîm okuma karşılığında para almak haramdır, câiz değildir: Ibn Âbidîn alanın da verenin de günahkâr olduğunu söyler. Imam Birgivî, ihtiyaçlı iseler leş yesinler de bunu yemesinler, daha iyi olur, der.

Maide 44
''İnsanlardan korkmayın benden korkun. Âyetlerimi az bir bedel karşılığında satmayın. Kim Allah'ın indirdiği ile hükmetmezse işte onlar kâfirlerin ta kendileridir''
Kardeşim şimdi ilk önce para ile okumanın hükmünü bilmek lazım,bu iş para ile olunca hüküm yukarıdaki gibi oluyor.
Hastalar bu işlerde Allah cc. rızası için yapan ihlaslı kişileri aramalı ve bu işlerde para işi olmamalıdır.
Hüküm yukarıdaki gibi olunca,aslında aktarılacak çok bilgi var ama ben kısa geçtim.Şimdi bu iş neye benzedi bakın,milli piyango almak harammı değilmi,kumar oynamak harammı değilmi,kimse helal diyemez böyle olunca bunlardan gelen para ile ben cami yaptıracağım veya yaptırıyorum demenin ne hükmü kaldı,ben bu para ile hacca gideceğim,ben bu para ile fakirlere yardım yapacağım dese ne olur neyi değiştirir.
önce hükmü anlayalım yaptırdığı kabe duvarı olsa ne faydası olur,hüküm değişirmi,adam faize para yatırmış hükmü haram ama diyorki faizine el değmiyorum fakirlere dağıtıyorum,bu ne saçmalıksa oda aynı saçmalık,esas olan haram olan bir şeyi sonradan temizlemek ancak tevbe ile olur.
Demirci Mustafa Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
Allahın nuru (08.07.10), Kebudî (08.07.10)
Okunmamış 08.07.10, 02:19 PM   #14
ÜSTAD
Genel Sorumlu

Alıntı:
Demirci Mustafa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kur'ân-ı Kerîm okuma karşılığında para almak haramdır, câiz değildir: Ibn Âbidîn alanın da verenin de günahkâr olduğunu söyler. Imam Birgivî, ihtiyaçlı iseler leş yesinler de bunu yemesinler, daha iyi olur, der.

Maide 44
''İnsanlardan korkmayın benden korkun. Âyetlerimi az bir bedel karşılığında satmayın. Kim Allah'ın indirdiği ile hükmetmezse işte onlar kâfirlerin ta kendileridir''
Kardeşim şimdi ilk önce para ile okumanın hükmünü bilmek lazım,bu iş para ile olunca hüküm yukarıdaki gibi oluyor.
Hastalar bu işlerde Allah cc. rızası için yapan ihlaslı kişileri aramalı ve bu işlerde para işi olmamalıdır.
Hüküm yukarıdaki gibi olunca,aslında aktarılacak çok bilgi var ama ben kısa geçtim.Şimdi bu iş neye benzedi bakın,milli piyango almak harammı değilmi,kumar oynamak harammı değilmi,kimse helal diyemez böyle olunca bunlardan gelen para ile ben cami yaptıracağım veya yaptırıyorum demenin ne hükmü kaldı,ben bu para ile hacca gideceğim,ben bu para ile fakirlere yardım yapacağım dese ne olur neyi değiştirir.
önce hükmü anlayalım yaptırdığı kabe duvarı olsa ne faydası olur,hüküm değişirmi,adam faize para yatırmış hükmü haram ama diyorki faizine el değmiyorum fakirlere dağıtıyorum,bu ne saçmalıksa oda aynı saçmalık,esas olan haram olan bir şeyi sonradan temizlemek ancak tevbe ile olur.

Evet hakilisiniz ama ,bizzat gidip görenlerdenim,yoksa kulaktan duyma sözler ile hareket edenlerden degilim.Mirac kandilizi can-i gönülden kutlarim.
ÜSTAD Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
Demirci Mustafa (09.07.10), küresünni (17.02.13)
Okunmamış 10.07.10, 03:03 PM   #15
Kuzat
Kardeş

Kuzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
12 Mesajına 20 Teşekkür Aldı
Kuzat is on a distinguished road

Bu konu şu an toplumumuzda süistimal edilen bir mesele...
Bu konuda İlim VE Bilim sahibi olmak lazım iki üç ayet ezberlemekle ayakkabı boyaçılığıyla bu işler olmaz!Ayetlerin sebebi nüzulüne bakmak lazım.para karşılığı kur'an okumak,dini kullanmak,din üzerinden,politika yapmak,İslam din-i üzerinden müslümanları "kafir"ilan etmek kur'anı Kerimin hangi ayetinde var.Açıkcası bilip bilmeden ahkam kesmemek lazım...!
Kuzat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 10.07.10, 07:20 PM   #16
ÜSTAD
Genel Sorumlu

Alıntı:
Kuzat´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu konuda İlim VE Bilim sahibi olmak lazım iki üç ayet ezberlemekle ayakkabı boyaçılığıyla bu işler olmaz!Ayetlerin sebebi nüzulüne bakmak lazım.para karşılığı kur'an okumak,dini kullanmak,din üzerinden,politika yapmak,İslam din-i üzerinden müslümanları "kafir"ilan etmek kur'anı Kerimin hangi ayetinde var.Açıkcası bilip bilmeden ahkam kesmemek lazım...!
Suıstımal konusunda sızlerı hak verıyorum.

Konu ÜSTAD tarafından (25.11.13 Saat 12:37 AM ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 10.07.10, 08:36 PM   #17
Kuzat
Kardeş

Kuzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
12 Mesajına 20 Teşekkür Aldı
Kuzat is on a distinguished road

Benim buradaki cevabım mustafa demirci kardeşimize...
Ayetini sürekli kullananlar malum...!Bütün islami cemaatlere kafir diyen hazır kıta bekleyenler bu ayeti kerime üzerinden iftira ve küfür damgası vuruyorlar...!yazımın
Bülbül Hocayla ilgisi yok.zaten siz de tavsiye etmişsiniz,problem olacağını da düşünmüyorum.
Kuzat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Kuzat Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
messin (03.12.13)
Okunmamış 17.07.10, 04:15 PM   #18
Demirci Mustafa
Kardeş

Alıntı:
Kuzat´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim keşke konuya uygun cevap verseydinizde istifade etseydik,ne yazıkki sizin yazdıklarınız karşınızdaki kişiyi aşağılamaktan başka birşey değil,aşağılama yok derseniz,ayakkabı boyacısının size cevap verme yetkisi yokmuş gibi bunların işi değil demişsiniz.
Ayeti Kerimeyi yazarken,hiç bir kişiye kafir demek için yazılmamıştır.Bunu aklınızza iyice yerleştirin biz Ayeti kerimeyi Ayetleri az bir değer karşılığı satanlara yazdık damgalama veya karşı tarafa böyle bir şey söylemek haddimize değil,Allah cc. bildirmiş ne için nüzul etmiş açıp bakarsınız,bu işler demircilerin ayakkabı boyacılarının işi değil ise buyurun ilim sahibi mübarek kardeşim siz cevap verin o zaman,para ile Ayetlerle okumanın hükmünü bildirinde bilelim,buyurun.
Okunmamış 22.07.10, 10:44 PM   #19
nurannur
Kardeş

nurannur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesaja Tesekkür Edildi
nurannur is on a distinguished road

bende bu hocanın yanına sıkıntım için gittim elhamdülillah şifa oldu allah razı olsun ..... bilgilendirmek adına 0 505 5428740 numaradan ve 0256 5441209 ulaştım sıra konusunda zahmetli oluyo .....derdi olanlara yardımım olsun inşş.

----------

derdi olanlara yardımı olsun inş 0505 5428740 nolu telden ulaştım ...
nurannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
nurannur Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
messin (03.12.13)
Okunmamış 24.07.10, 11:07 PM   #20
hüseyin coşgun
Kardeş

hüseyin coşgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
1.839 Mesajına 2.652 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 8
hüseyin coşgun is on a distinguished road

es selamü aleyküm
değerli kardeşim öncelikle hanımınıza Allah teala acil şifalar versin kederli gönlünüzü güldürsün.elimde bir kitap var bulabilirsen yardımı olur ümidindeyim.ayrıca kitabı yazandan çok tavsiye edenler arasında cübbeli hoca lakabıyla bilinen ahmet mahmut ünlü hocaefendide var.eserin sahibi bu işlerde uzman olduğunu belirtiyor.inşaallah derdinize derman olur.kitabın ismi:islama göre sihir,cin çarpması teşhis ve tedavi usülleri
kitabın yazarı ve yayın evi:arif coşkun,yasin yayın evi
adres ve telefonu:beyceğiz mah.değirmen çıkmazı sok.no:5/1 çarşamba-fatih-istanbul
tel:0212 525 30 62.....saygılarımla

Konu hüseyin coşgun tarafından (10.10.10 Saat 12:42 AM ) değiştirilmiştir.
hüseyin coşgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hüseyin coşgun Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
karateciler (22.03.13)

Tags
allah, edin, için, rızası, yardım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler